Predĺženie penisu, Andropenis GOLD

Predĺženie penisu, Andropenis GOLD od predlzenie-penisu-andropenis-gold

Katalógové číslo: 13979 Kategórie: ,

Láka vás predstava väčšieho penisu? Andropenis GOLD je lekársky nástroj, ktorý vám zaistítrvalé zväčšenie penisu bez nutnosti operácie. Funguje na princípe naťahovanie tkanívmetóda je bezpečná a účinná.

Výsledky takejto kúry sú ohromujúce – počas jedného mesiaca nosenia sa váš penis predĺži až o 0,5 cm. Pri pravidelnom používaní môžete po pol roku dosiahnuť predĺženie penisu o 3 – 4 cm, zväčšenie priemeru až o 1 cm a výrazné vyrovnanie zakrivenia penisu (až 70%). Účinnosť metódy je až 97,5 % a zmeny sú trvalé.

Sada je určená pre penisy s dĺžkou 7 cm a viac počas erekcie a jej použitie je jednoduché – nasadíte ju a nosíte 4 – 9 hodín denne. Nenaväzí vám pri bežných činnostiach alebo chôdzi a po pár dňoch si na ňu zvyknete tak, že ju prestanete vnímať.

Andro Penis Gold má všetky potrebné certifikácie a zdravotné osvedčenia a je vyrobený z certifikovaných zdravotne nezávadných materiálov. Pomôcka je tiež držiteľom povolenia o voľnom predaji v celej EÚ. Poputuje k vám v luxusnom balení s českým manuálom a CD.

 • Zloženie sady:
  • 1x AndroPenis set v pozlátenom prevedení
  • 2x sada predlžovacích nástavcov
  • 2x sada upevňovacích trubíc (4 ks)
  • 3x sada ochranných návlekov (Androtop 4 kusy a Androring 2 kusy)
  • inštruktážna brožúra a CD

Značka:

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.